Nie chcesz marnować czasu na zawarcie kolejnej bezsensownej umowy pośrednictwa?

Szukasz biura, które zajmuje się pośrednictwem, a nie masowym zawieraniem umów pośrednictwa?

Jesteś na odpowiedniej stronie internetowej, a nam miło Cię tu gościć!
Konsultacja nieruchomości

Jak pracujemy i co sprawia, że reklamujemy nasze usługi jako nowoczesne i skuteczne?

Nasza praca przy sprzedaży nieruchomości składa się z 3 wyraźnych i równie ważnych etapów

Konsultacja z klientem
 • Zapoznanie z nieruchomością oraz określenie potencjalnej grupy klientów

 • Rozmowa z klientem w celu poznania potrzeb i zaproponowanie przez nas indywidualnie dopasowanych rozwiązań

Przygotowanie reklamy
 • Sesja homestaging w celu najkorzystniejszego przedstawienia nieruchomości

 • Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości, części wspólnych budynku oraz okolicy

 • Stworzenie planu rozkładu pomieszczeń

 • Przygotowanie szerokiego opisu nieruchomości i lokalizacji

 • Stworzenie oraz montaż baneru reklamowego

Sprzedaż nieruchomości
 • Szeroki marketing oferty w sieci oraz pozostałych mediach

 • Kontakt z zainteresowanymi – informowanie o szczegółach

 • Prezentowanie nieruchomości

 • Negocjowanie w imieniu naszego klienta warunków umowy (tylko i wyłącznie w imieniu sprzedającego)

 • Pomoc w załatwieniu formalności prawnych

 • Umówienie notariusza

Aparat fotograficzny

Jak łatwo możesz dostrzec nasza oferta jest mocno niestandardową szczególnie na etapie przygotowania reklamy. Realizowane przez nas poszczególne elementy usługi bardzo często są pomijane co wprost bardzo często prowadzi do klęski marketingowej oferty. Mieszkań do sprzedaży na rynku wtórnym jest bardzo dużo przez co nasze oferty muszą się wyróżniać. Tylko wtedy nasza praca będzie skuteczna.

Nieruchomościami pasjonujemy się od lat, a nasze zamiłowanie ma początek w inwestycjach na rynku nieruchomości. Potrafimy spoglądać na nieruchomości oczami inwestora, najemcy oraz osób prywatnych poszukujących dla siebie nowego lokum. To doświadczenie pozwala nam na szeroką ocenę potencjału poszczególnych mieszkań. Nie popełniamy często spotykanych błędów. To od nas klienci zainteresowani kupnem dowiadują się jak duże możliwości generuje dana nieruchomość. To nie kupujący uczy nas wiedzy o nieruchomościach, a my jego.

Zastanawiasz się skąd wziął się pomysł na taki kształt świadczonej przez nas usługi?

Sprzedaż nieruchomości to ważna i odpowiedzialna czynność dlatego tak bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie się do transakcji. Szczególnie ważne jest ustalenie właściwego celu. Sprzedaż mieszkania bardzo często wiąże się z zakupem nowego lokum i tu niezwykle ważne jest odpowiednie zgranie terminów i zaproponowanie możliwych rozwiązań. Jeżeli sprzedaż nieruchomości nie wiąże się z zakupem kolejnej, to z kolei warto zastanowić się, czy sprzedaż nieruchomości i długotrwałe oczekiwanie na odpowiedniego klienta będzie dobrym wyjściem. Jeżeli nie mieszkamy w oferowanej do sprzedaży nieruchomości to zdecydowanie częściej opłaca się ją przed sprzedażą po prostu wynająć. Przyjęcie takiej strategii pozwala czerpać korzyści z posiadanej nieruchomości do momentu przeniesienia własności. W taki sposób tniemy koszty, a tworzymy przychód wytwarzany bezpośrednio przez nieruchomość (więcej przeczytasz w zakładce sprzedaż w trakcie wynajmu). Dla klientów przekonanych o chęci sprzedaży mieszkania, domu, lokalu użytkowego lub działki mamy do zaoferowania różne, ale równie atrakcyjne warianty współpracy. Opisane powyżej przypadki różnej motywacji sprzedaży to tylko początek naszej pracy. Po poznaniu potrzeb i zaproponowaniu odpowiednich rozwiązań przystępujemy do działań, a te realizujemy z należytą starannością przy każdym etapie. Zainteresowanie mieszkaniami z rynku wtórnego jest ogromne ale i ilość mieszkań jest bardzo duża. Taka specyfika rynku wymaga od nas wyjątkowej kreatywności. Tylko wierność tej filozofii pozwala nam zyskać przewagę nad konkurencją i dotrzec do klienta zasypywanego setkami ofert.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług przy sprzedaży mieszkania?

 • Znamy rynek i nie pozwolimy Ci sprzedać mieszkania poniżej jego wartości

 • Współpracujemy z inwestorami poszukującymi mieszkań pod inwestycję

 • Pozwolimy Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu

 • Dzięki profesjonalnej ofercie i szerokiej reklamie sprzedamy Twoje mieszkanie drożej

 • Zadbamy o ochronę Twoich interesów

W jaki sposób prowadzimy sprzedaż nieruchomości dbając o interes naszego klienta?

Sprzedając jakąkolwiek nieruchomość, szczególnie istotne jest przygotowanie odpowiedniej strategii sprzedaży, czyli wybranie najkorzystniejszych rozwiązań w celu osiągnięcia ustalonych z klientem założeń. Bez odpowiedniej wiedzy z zakresu znajomości rynku jest to niezwykle trudne, dlatego oferujemy swoją pomoc i po rozmowie jesteśmy w stanie podpowiedzieć, jakie nieprzewidywane wcześniej kroki mogą przynieść klientowi najwięcej korzyści. Istnieją sytuacje, kiedy opłaca się szybko i po nieco zaniżonej cenie sprzedać mieszkanie chcąc uniknąć problemów, które zbliżają się nieuchronnie (mieszkania zadłużone), a w innych przypadkach zdecydowanie bardziej sprawdza się cierpliwe poszukiwanie odpowiedniego klienta. Korzystanie z drugiej strategii niesie wady i zalety. Wadą takiego wyjścia jest konieczność cierpliwego oczekiwania na klienta, a zaletą sprzedaż mieszkania po atrakcyjnej z punktu widzenia sprzedającego cenie. Sprzedając nieruchomość w atrakcyjnej cenie mamy gotówkę, którą zwiększa nasze możliwości. Warto zaznaczyć, że pośpiech nigdy nie bywa dobrym doradcą, a okazje rzadko kiedy pojawiają się z dnia na dzień.

Zastanawiasz się jak pracujemy przy sprzedaży nieruchomości i czy warto nam zaufać?
Sprawdź jakie są nasze standardy

Boisz się uwiązania umową? Sprawdź nas w tym zakresie – nie zmarnujesz czasu!

Niezależnie z której z naszych usług pragniesz korzystać – zarządzanie najmem, sprzedaż czy zakup nieruchomości nasza oferta będzie uszyta na miarę. Jesteśmy elastyczni i nigdy nie otrzymasz od nas jednego wariantu współpracy, to klient decyduje, do czego jesteśmy mu niezbędni i jaka forma będzie najkorzystniejszą. Przy sprzedaży mieszkania i każdej innej nieruchomości najważniejszym pytaniem jest z reguły – umowa na wyłączność czy umowa otwarta? Podejmując się współpracy, wiemy, że wspólnie odniesiemy sukces, dlatego też nie jesteśmy zwolennikami umów otwartych. Nie możemy świadczyć usługi na tak wysokim poziomie, jak zostało to opisane powyżej zawierając umowy otwarte. Rozpoczynając współpracę, wiemy, że nieruchomość zostanie sprzedana i z chęcią zainwestujemy pieniądze w szeroką reklamę mieszkania oraz czas w przygotowanie profesjonalnych materiałów i częste prezentacje. Klienci niekorzystający do tej pory z naszych usług muszą wiedzieć, że nasze umowy zamknięte nie są standardowymi i pozwalają zachować komfort podejmowania decyzji bez zbędnego uwiązywania się.

Potrzebujesz pomocy w sprawnej sprzedaży nieruchomości lub chcesz uniknąć kosztów w czasie sprzedaży?
Skontaktuj się z nami – potrafimy pomóc!