Zastanawiasz się czy jesteśmy odpowiednią firmą do poszukiwania dla Ciebie nieruchomości?

Zapoznaj się z naszymi standardami usługi zakupu nieruchomości

Kupno mieszkania
Pośrednictwo w zakupie nieruchomości to ważne i odpowiedzialne zadanie. Wiemy o tym doskonale i cieszymy się z zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Rozumiemy wpływ, jaki ma na życie trafny zakup nowej nieruchomości oraz udana inwestycja. 
Pomoc przy inwestycji od samego początku

Bardzo często kontaktują się z nami inwestorzy, którzy postanowili kupić mieszkanie dwupokojowe z myślą o jego późniejszym wynajmie. Zlecenie jest bardzo łatwe do zrealizowania, przy czym w naszej głowie pojawia się pytanie. Czy inwestor dobrze wie, czego tak naprawdę poszukuje? Może znalezienie mieszkania przynoszącego roczną stopę zwrotu na poziomie 15% byłoby lepszym pomysłem niż poszukiwanie po prostu mieszkania dwupokojowego do wynajmu? Współpracę z klientami rozpoczynamy zatem od rozmowy. Nasza znajomość rynku w połączeniu ze zrozumieniem celów inwestora pozwala w sposób profesjonalny pomóc w podjęciu ważnej decyzji. Poszukując nieodpowiedniej nieruchomości, zamykamy sobie drogę do dobrze przeprowadzonej inwestycji.

Z nami mieszkaniowe marzenia mogą się spełnić

Zgłaszają się do nas klienci, którzy nie mają do końca sprecyzowanych oczekiwań względem nieruchomości. Nasza wiedza z zakresu rynku w połączeniu ze zrozumieniem celów może doprowadzić, do znalezienia czegoś, co nigdy nie było brane pod uwagę. Kreatywność to dla członków naszego zespołu cecha wspólna, z której nie wahamy się korzystać. Zakup nieruchomości to bardzo ważna decyzja w której z miłą chęcią pomożemy Ci na każdym etapie tego przedsięwzięcia. Chcąc nie być gołosłownym, przytoczę historię jednego z naszych inwestorów, który poszukiwał taniego mieszkania dwupokojowego, ale koniecznie w nowym budownictwie i w ograniczonym budżecie. Mieszkanie miało być w przyszłości przeznaczone dla dzieci stąd warunek nowego budownictwa, które za 10 lat nie straci ze swojego uroku tak bardzo, jak stara kamienica. Znając potrzeby klienta, bez wahania doradziliśmy zakup nieruchomości w okolicy, w której planowane jest utworzenie torów tramwajowych. Aktualne niskie ceny nieruchomości pozwalają na korzystny zakup w słabo skomunikowanej okolicy, która w przyszłości zyska na wartości Wybrana nieruchomość już spełnia wszystkie kryteria, a ponadto generuje nowe, nieuwzględniane wcześniej korzyści.

klucze do nieruchomości
Zróżnicowane metody wyszukiwania okazji rynkowych oraz ciekawych nieruchomości

Rynek nieruchomości jest rynkiem niezwykle trudnym. Obecne czasy w żaden sposób nie skłaniają ku trzymaniu gotówki na kontach bankowych, w efekcie czego wiele osób lokuje swój kapitał na rynku nieruchomości. Według raportu Narodowego Banku Polskiego z początku 2017 roku, aż 65% mieszkań kupowanych jest za gotówkę. Dużo osób lokuje swój majątek w nieruchomościach, przez co znalezienie okazji jest coraz trudniejsze, ale przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi nadal możliwe.

Szeroki raport z wizyty w wybranej nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Nasza działalność wywodzi się usług świadczonych szczególnie osobom zamieszkującym z dala od ojczyzny. Dzięki zdobytemu w taki sposób doświadczeniu opanowaliśmy do perfekcji oszczędzanie czasu naszych klientów. Realizując usługę, poszukujemy nieruchomości zgodnej z ustalonymi preferencjami, a klienta informujemy o znalezieniu naprawdę odpowiedniej oferty. Każde oględziny kończą się przygotowaniem raportu opatrzonego zdjęciami. Po otrzymaniu informacji możesz zdecydować o zakupie nieruchomości na odległość, a gdy jesteś w kraju wiesz, że nie zmarnujesz czasu, na oglądanie czegoś, co nie spełnia Twoich kryteriów.

Uczciwe reprezentowanie interesu inwestora – naszego klienta

Zarządzanie najmem czy też pośrednictwo to nie tylko solidne wykonywanie wszystkich obowiązków umownych. Długotrwała obecność na rynku sprawiła, że znamy jasne i ciemne strony krajowego rynku. Nie godzimy się z zasadą, że to co dozwolone przez zapisy umowne i prawo jest etyczne. Postępujemy zgodnie z naszymi standardami i reprezentujemy tylko naszego klienta. Nie reprezentujemy dwóch stron umowy. Nie pobieramy prowizji z dwóch stron. Polecając ofertę naszemu klientowi, kierujemy się jego interesem, a nie wysokością naszego wynagrodzenia.

Zwiększasz bezpieczeństwo inwestycji – Oszczędzasz czas – Korzystasz z okazji rynkowych
Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości?
Skontaktuj się z nami – potrafimy Ci pomóc!
Szukasz pomocy w obsłudze najmu nieruchomości?
Chcesz wyjść z inwestycji i sprzedać nieruchomość?

Wynajęcie sprzedawanego mieszkania przyniesie nieprzewidziane zyski do czasu znalezienia kupca

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży lub transakcji wiązanej?