Jeszcze nie przekonuje Cię nasza usługa?

Sprawdź nasze standardy pośrednictwa przy sprzedaży nieruchomości.

okna w kamienicy
Sprzedaż nieruchomości to bardzo odpowiedzialna czynność, ponieważ spieniężamy spory kapitał. Nie przemyślane zrealizowanie transakcji może nas doprowadzić do zmarnowania potencjału towaru, jakim dysponowaliśmy. Nie wolno do tego doprowadzić. Nasi eksperci doskonale wiedzą jacy klienci poszukują mieszkań na rynku nieruchomości oraz w jaki sposób trafić w ich gusta. Znamy się na nieruchomościach i nigdy nie sprzedajemy ich poniżej potencjału.
Konsultacje – rozmowa to klucz do zrozumienia i spełnienia oczekiwań klienta

Bardzo często kontaktują się z nami klienci poszukujący pomocy przy sprzedaży swojego mieszkania lub innej nieruchomości. Współpracę zawsze niezależnie od wybranej usługi rozpoczynamy od rozmowy i szczegółowego poznania celów naszego klienta. Tylko dobre ich zrozumienie pozwala przygotować odpowiednią strategię sprzedaży, czyli taką, której efekt zadowoli wymagania klienta. Znamy rynek i przeprowadziliśmy już nie jedną transakcję sprzedaży. Zebrane doświadczenie pozwala nam zaproponować rozwiązania, których klient sam nigdy nie wziąłby pod uwagę. Warto skorzystać z naszej wiedzy by korzystnie sprzedać mieszkanie.

Profesjonalna sesja zdjęciowa z elementami home-staging oraz szeroki marketing

Sprzedaż mieszkania, ale i każdej innej nieruchomości to niezwykle złożony proces. Stopień skomplikowania rośnie wraz z naszymi oczekiwaniami co do korzystnych warunków umowy przeniesienia własności. Wiemy o tym doskonale i dlatego też do naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne narzędzia oraz sieć kontaktów. Pracę z mieszkaniem rozpoczynamy od ustalenia dogodnego dla klienta terminu sesji zdjęciowej. Na miejscu pojawiamy się z naszymi atrybutami oraz profesjonalnym sprzętem fotograficznym i odpowiednią wiedzą techniczną. Celem jest przygotowanie materiałów, które pozwolą nie tylko przedstawić aktualny stan mieszkania, ale i pobudzić wyobraźnię przyszłego kupującego. Bardzo często do podniesienia atrakcyjności mieszkania wystarczą niezwykle drobne zabiegi, a oko kupującego będzie bardzo skutecznie zaciekawione. Profesjonalne materiały zdjęciowe w połączeniu z szerokim opisem mieszkania, budynku oraz lokalizacji pozwala na uzyskanie dużego zainteresowania. Profesjonalne prowadzenie sprzedaży mieszkania od początku do końca to jedyna droga do zawarcia umowy sprzedaży na korzystnych dla naszego klienta warunkach.

klucze do mieszkania

Uczciwe reprezentowanie interesu właściciela mieszkania – naszego klienta

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko solidna realizacja wszystkich obowiązków wynikających z umowy zawartej z naszym klientem. Długotrwała praca na rynku nieruchomości sprawiła, że doskonale znamy panujące na rynku praktyki i jesteśmy ich przeciwnikami. Dla Mieszkaniami.pl klientem jest osoba, która decyduje się na współpracę z nami przy sprzedaży swojego mieszkania bądź innej nieruchomości. To interes tej właśnie osoby reprezentujemy. Nie pobieramy prowizji z drugiej strony. Nie jest możliwe uczciwe reprezentowanie dwóch stron transakcji m.in ze względu na fakt, że jedna strona chce kupić mieszkanie jak najtaniej, druga natomiast pragnie sprzedać mieszkanie jak najdrożej. Nie jesteśmy biurem nieruchomości, które zajmuje się znalezieniem kompromisu, w którym wygranym nie jest żadna ze stron. U nas zwycięża klient naszej firmy, którego godnie reprezentujemy.

Zwiększasz bezpieczeństwo – Oszczędzasz czas – Dokonujesz korzystnej transakcji

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży swojej nieruchomości?
Skontaktuj się z nami – wiemy jak Ci pomóc!