Inwestowanie w nieruchomości na cele własne

Inwestowanie w nieruchomości to niezależnie od ustalonego celu skomplikowany i żmudny proces. Łatwo dostrzec wszystkie problemy, przekopując setki ogłoszeń i przeznaczając na to ogromną ilość czasu. Warto pamiętać, że nie musi to być jedyne rozwiązanie.

Służymy pomocą przy poszukiwaniu nieruchomości zgodnie z preferencjami naszych klientów. Możemy doradzić przy kupnie mieszkania pod wynajem oraz w poszukiwaniach lokum do życia dla Ciebie i Twoich bliskich. Inwestowanie w nieruchomości wymaga czasu, zaangażowania oraz wiedzy — powierz nam to zadanie, a znajdziemy dla Ciebie to, czego potrzebujesz. Nasze miejsce pracy to rynek nieruchomości. Wiemy, gdzie szukać, znamy wartość nieruchomości. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.

kupno nieruchomości

Zakres współpracy przy inwestowaniu w nieruchomości

U nas to klient decyduje, w jakim zakresie będzie z nami współpracował. Tradycyjnie klienci mają u nas możliwość wybrania usługi najlepiej odpowiadającej ich oczekiwaniom. W ofercie znajdują się usługi realizowane w standardowy sposób, ale i takie, które nie mają odpowiedników na rynku i są kierowane do osób mieszkających za granicą, chcących lokować kapitał inwestując w nieruchomości. Zajmujemy się całym procesem zakupu mieszkania do momentu spotkania u notariusza, ale możemy także zorganizować jedno spotkanie i przesłać Ci raport z wizyty z naszą opinią.

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach pośrednictwa przy zakupie mieszkania/nieruchomości?

  • Doradzimy, jeżeli potrzebujesz naszej pomocy,

  • wyszukamy nieruchomość odpowiadającą Twoim kryteriom,

  • dokonamy oględzin nieruchomości,

  • sprawdzimy stan prawny nieruchomości,

  • przygotujemy raport z wizyty oraz zdjęcia techniczne,

  • udostępnimy Ci raport,

  • zorganizujemy kolejne spotkanie, jeżeli zapragniesz osobiście obejrzeć nieruchomość,

  • zabezpieczymy Twój interes przygotowując umowę przedwstępną,

  • umówimy notariusza.

Zapraszamy do współpracy!

Zastanawiasz się jakie są nasze standardy wykonywania usługi zakupu nieruchomości?

Elastyczne warunki współpracy

Niezależnie z której z naszych usług pragniesz korzystać – pomocy przy wynajmie, sprzedaży czy zakupie nieruchomości nasza oferta będzie uszyta na miarę Twoich potrzeb. Jesteśmy elastyczni i nikogo nie zmuszamy do korzystania z pełnego pakietu usług. U nas to klient decyduje, do czego jesteśmy mu potrzebni. Elastyczne formy współpracy to bez wątpienia nasza unikatowa zaleta, a dla klienta swoboda dokonywania decyzji oraz pełna kontrola. Mieszkasz za granicą i wiesz czego poszukujesz, ale nie możesz dokonywać oględzin nieruchomości ze względu na odległość? Mamy w ofercie usługę, która pozwoli rozwiązać problem za każdym razem, gdy się pojawi bez uwiązywania się umowami. Wybierz takie usługi, które szczególnie docenisz, a my będziemy szczęśliwi, mogąc Ci pomóc.

Spersonalizowana – w pełni dostosowana do Twoich potrzeb oferta!

Nie musisz nam ufać na etapie zawierania umowy – zapracujemy na to!

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu mieszkania pod inwestycję lub dla siebie?
Skontaktuj się z nami – wiemy jak Ci pomóc!